“Prizma/IHS” turpina iesākto un otro dienu pēc kārtas sarūgtina “Airwell/Energija”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas “Prizma/IHS” aps/piek Elektrēnu “Airwell Energija” ar rezultātu 6:2 (4:0, 0:1, 2:1).

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Vakardien “Prizma/IHS” sagrāva “Airwell Energija” ar 8:1.

Pieredzes bagātais aizsargs Georgijs Pujacs spēles 5. minūtē izvirzīja “Prizma/IHS” vadībā, realizējot vairākumu. Trīs minūtes vēlāk Elvis Kaimiņš dubultoja rīdzinieku pārsvaru. 10. minūtē Krists Apsītis lielajā vairākumā (5 pret 3) panāca jau 3:0, bet jau pēc 35 sekundēm Vladislavs Adeļsons vsirākumā guva ceturtos vārtus. Pēc šī vārtu guvuma, “Airwell Energija” veica vārtsargu maiņu, kad Maksimu Duvē nomainīja Paulijus Plerpa.

Otrai trešdaļai sākoties, “Prizma/IHS” vārtos Jāņa Auziņa vietā stājās Ņikita Montvids. Trešdaļas 15. minūtē elektrēnieši guva pirmos vārtus spēlē, izceļoties Dovidas Laimutim.

Trešā perioda sākumā Patriks Zabusovs iemeta piekto ripu elektrēniešu vārtos. Trīs minūtes vēlāk Tads Kumeļausks samazināja rezultāta starpību līdz 3 vārtiem. Drīz vien Apsītis vairākumā rīdziniekiem atgrieza četru vārtu pārsvaru un pielika punktu mačam – 6:2.

Vārtsargi: Auziņš (4/4), Montvids (16/18) – Duvē (21/25), Plerpa (27/29)

“Prizma/IHS” četrās spēlēs izcīnījusi sešus punktus un pašlaik ieņem 3. vietu līgā. Savukārt, “Airwell Energija” trīs mačos punktus nav sakrājusi un ierindojusies pēdējā 9. vietā.

“Prizma/IHS” nākamo spēli aizvadīs otrdien, 26. septembrī, kad mājās uzņems citu Rīgas komandu – “Mogo/LSPA”. Savukārt, “Airwell Energija” 27. septembrī viesosies pie Viļņas “Hockey Punks”.