“Prizma/IHS” līderi nokārto uzvaru pār “Hockey Punks”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Rīgas “Prizma/IHS” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:1, 1:2) apspēlēja Viļņas “Hockey Punks” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Prizma/IHS” uzbrucējs Armands Bērziņš vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet 15. minūtē Georgijs Pujacs dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Patriks Zabusovs guva trešos rīdzinieku vārtus, bet Samuels Blanšē vien 14 sekundes vēlāk izcēlās ar pirmo “Hockey Punks” precīzo metienu.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Edgars Petrovs atguva vēl vienus vārtus, bet Armands Bērziņš devītajā minūtē realizēja skaitlisko pārsvaru un atjaunoja mājinieku divu vārtu priekšrocību.

Lai gan Magnuss Jākobsons 14. minūtē spēja vēlreiz samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, rīdziniekiem izdevās noturēties līdz spēles beigām un izcīnīt uzvaru.

Ar trim punktiem šajā mačā izcēlās “Prizma/IHS” uzbrucēji Armands Bērziņš (2+1) un Patriks Zabusovs (1+2), kā arī aizsargs Georgijs Pujacs (1+2).

Jānis Auziņš atvairīja 15 no 18 “Hockey Punks” metieniem, bet Simas Baltrūnas tika galā ar 49 no 53 “Prizma/IHS” raidījumiem.

Rīgas klubs ar 14 punktiem 11 spēlēs atrodas trešajā vietā OHL, bet Viļņas vienība ar vienu punktu desmit cīņās ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā.

Nākamo maču “Prizma/IHS” aizvadīs 24. oktobrī plkst. 19:00 mājās pret aizvadīto divu sezonu čempioniem “Zemgale/LBTU”, bet “Hockey Punks” sezonu turpinās 28. oktobrī plkst. 19:00 viesos pret HK “Kurbads”.