“Prizma/IHS” gūst 10 vārtus un neatstāj iespējas “DLSS/Dinaburga”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā HK “Prizma/IHS” komanda ar rezultātu 10:3 (5:1, 5:1, 0:1) mājās sagrāva Daugavpils “DLSS/Dinaburga” vienību.

Nedēļu iepriekš komandu savstarpējā mačā “Prizma” sagrāva“Dinaburga” ar 9:2.

Spēles 40. sekundē Kristaps Riekstiņš vairākumā atklāja rezultātu. Nedaudz vēlāk Elvis Kaimiņš dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Astotajā minūtē Edgars Petrovs Daugavpils komandai vienus vārtus atguva. Taču diezgan ātri Dāvis Straupe atgrieza “Prizma/IHS” divu vārtu pārsvaru. Perioda otrajā pusē Straupe un Kaimiņš izcēlās ar otrajiem vārtiem katrs, panākot 5:1.

Pirmā perioda beigās “DLSS/Dinaburga” veica vārtsargu maiņu, Ralfa Paroļa vietā stājoties Maksimam Jevsejevam, taču arī tas neizglāba no vārtu biruma spēles otrajā trešdaļā. Līdz 10. minūtei “Prizma/IHS” guva trīs vārtus, vēlreiz atzīmējoties Straupem un Riektiņam, un pirmie vārti Matīsa Strausa kontā. Daugavpils vienībai izdevās gūt otros vārtus, kad ar precīzu metienu izcēlās Vadims Vabiščevs. Trešdaļas 11. minūtē Kaimiņš guva Hat-trick, bet līdz perioda beigām Markuss Priedītis panāca jau 10:2.

Noslēdzošajā trešdaļā Renāts Vabiščevs “DLSS/Dinaburga” rindās guva vārtus, taču tas situāciju uz tablo īpaši neizmainīja.

Nākamo maču “Prizma/IHS” aizvadīs 11. oktobrī pret HS “Rīga”, taču “DLSS/Dinaburga” 13. oktobrī dosies uz Viļņu, lai spēkotos ar “7Bet – Hockey Punks”.