“Prizma/IHS” iemet deviņus vārtus un sarauj gabalos “Dinaburga”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā HK “Prizma/IHS” komanda ar rezultātu 9:2 (4:0, 4:1, 1:1) izbraukumā sagrāva HK “Dinaburga” vienību.

Jau mača 37. sekundē Matīss Strauss atklāja rezultātu “Prizma/IHS” labā. Vēlāk pirmajā periodā Elvis Kaimiņš dubultoja pārsvaru, Kristaps Millers iemeta trešo ripu “Dinaburga” vārtos, bet Daņila Dubovs guva ceturtos “Prizma/IHS” vārtus.

Otrajā trešdaļā Maksims Galilejevs guva vienus vārtus “Dinaburga” labā, taču “Prizma/IHS” guva nākamos četrus vārtus periodā – Matīss Strauss vairākumā guva savus otros vārtus mačā, Kristers Bormanis vairākumā palielināja “Prizma/IHS” pārsvaru līdz piecām ripām, bet nākamos divus vārtus mazākumā iemeta Matīss Strauss, gūstot savus trešos un ceturtos vārtus spēlē.

Trešā mača nogriežņa noslēgumā Elvis Kaimiņš guva savus otros vārtus spēlē, bet Vadims Vabiščevičs pēdējā minūtē realizēja soda metienu un guva otros “Dinaburga” vārtus šajā cīņā.

Nākamais mačs HK “Prizma/IHS” 4. oktobrī pret HK “Mogo/LSPA” komandu, bet HK “Dinaburga” nākamā cīņa 5. oktobrī pret HS “Rīga” vienību.