”Prizma” divreiz izlaiž pārsvaru, bet pārspēj čempioni (VIDEO)

Optibet hokeja līgā (OHL) sezonu ar uzvaru šovakar uzsāka Ērika Miļuna vadītā “Prizma”, kas, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) pārspēja OHL aizvadītās sezonas čempioni “Mogo/RSU”.

Matīss Bīriņš astotajā minūtē izvirzīja “Prizma” vadībā, bet pieredzējušais Elviss Želubovskis 17. minūtē panāca uz tablo 1:1. Mājinieku prieki gan nebija ilgi – pēc 47 sekundēm Rodrigo Strautiņš atguva viesiem minimālu pārsvaru.

Kristers Ansons 34. minūtē atjaunoja līdzsvaru uz tablo. Pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām neizdevās izraut panākumu.

Papildlaikā “Prizma” svinēja uzvaru. Viesiem panākumu 64. minūtē atnesa Krists Apsītis. Uzvarētāju sastāvā ar diviem (1+1) punktiem izcēlās Bīriņš.

Māršals Mērfijs “Prizma” vārtos atvairīja 19 no 21 (90,48%) metiena, bet “Mogo/RSU” ripu ķērājs Kārlis Mežsargs tika galā vien ar 14 no 17 (82,35%) viesu metieniem.

Abas komandas 14. septembrī, plkst. 13:00 tiksies atkārtoti.