“Prizma” 1/4 finālu sāk ar Auziņu vārtos un uzvaru Tallinā

Optibet hokeja līgas (OHL) ceturtdaļfinālā šodien tika aizvadīta pirmā spēlē starp Tallinas “Panter” un HK “Prizma” komandām.

Uzvaru Tallinā ar rezultātu 3:2 izcīnīja “Prizma” hokejisti. Atgādināsim, ka Tallinas klubs regulāro sezonu noslēdza 4. vietā, savukārt “Prizma” – 5. pozīcijā.

Pirmā perioda 2. minūtē rezultātu atklāja Emīls Ezītis, bet otrā perioda vidū Daņils Fursa panāca 1:1. Perioda pēdējā minūtē atkal viesus vadībā izvirzīja Kristers Bormanis.

Trešā perioda sākumā Rasmus Kīks panāca 2:2, bet uzvaras vārtus “”Prizma” rindās perioda vidū guva Edijs Brahmanis.

Jāpiebilst, ka otrajā periodā “Panter” aizsargs Saveli Novikovs saņēma 5+20 spēles sodu par bīstamu spēli galvas rajonā.

Auziņš vārtos atvairīja 24 pretinieku metienus, savukārt “Panter” vārtsargs Villems-Henriks Koitmā – 30.

Nākampirmdien abas komandas aizvadīs sērijas otro spēli.

Rīt ceturtdaļfināla pirmo spēli aizvadīs HK “Kurbads” un HS “Rīga” hokejisti.