“Panter” trešajā periodā samet trīs ripas un revanšējas pret “HS Rīga”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā “HS Rīga” komanda mājās ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:0, 0:3) piekāpās Tallinas “Panter”.

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Vakar rīdzinieki bija pārāki ar 5:1.

Pirmajā periodā Rasmuss Kīks 14. minūtē atklāja rezultātu. Trīs minūtes vēlāk Rodions Boltramovičs panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, taču trešajā periodā “Panter” sameta trīs ripas. No sākuma 13. minūtē Andrē Linde izvirzīja talliniešus vadībā, divas minūtes vēlāk Pauls Vahi panāca 1:3, bet 18. minūtē Ņikita Puzakovs vairākumā uzstādīja mača gala rezultātu.

“HS Rīga” vārtus sargāja Linards Feldbergs, tiekot galā ar 20 no 24 metieniem, taču pantēru vārtsargs Vilems Henriks Koitmā atvairīja desmit metienus no 11.

Rīdzinieki ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs ieņem sesto vietu turnīra tabulā, bet Tallinas klubs ar astoņiem punktiem 11 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Nākamo maču “HS Rīga” aizvadīs 26. oktobrī, kad uzņems citu Rīgas klubu – “Mogo/LSPA”. Savukārt, “Panter” 28. oktobrī viesosies Elektrēnos pie “Airwell Energija”.