Vecvanags lielisks, “HS Rīga” mājās sakauj “Panter”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā “HS Rīga” komanda mājās ar rezultātu 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) apspēlēja Tallinas “Panter” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “HS Rīga” uzbrucējs Maksims Pumpiņš atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 17. minūtē Krists Retenais dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Dmitrijs Diļevka guva trešos rīdzinieku vārtus, bet astotajā minūtē Edvīns Bērziņš palielināja mājinieku pārsvaru līdz četrām ripām.

Daniils Carkovskis vien 45 sekundes pēc Bērziņa vārtiem spēja pirmo reizi ieraidīt ripu Rīgas kluba vārtos, taču 17. minūtē Aleksandrs Zaprivoda ar piekto “HS Rīga” precīzo metienu pielika punktu spēlei.

Mikus Vecvanags atvairīja 32 no 33 “Panter” metieniem, bet Džesijs Makajs tika galā ar 27 no 32 “HS Rīga” raidījumiem.

Rīdzinieki ar astoņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem sesto vietu turnīra tabulā, bet Tallinas klubs ar sešiem punktiem desmit cīņās ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Abām komandām jau rīt paredzēts revanša mačs Rīgā plkst. 13:30.