“Panter” ļoti rezultatīvā cīņā izrauj panākumu pret Lietuvas komandu

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Igaunijas vienība Tallinas “Panter” ar rezultātu 5:4 (1:1, 3:2, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Lietuvas komandu Elektrēnu “Energija”.

“Panter” šī kļuva par trešo uzvaru pēc kārtas.

Pirmā perioda sākumā Akims Frolkovs atklāja rezultātu. Septiņas minūtes vēlāk Dovidas Laimutis vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā vārti tika gūti visos iespējamos scenārijos. No sākuma Rolands Luhts un Mikels Vorangs panāca 3:1 “Panter” labā. Sešas sekundes vēlāk Paulijs Rumševičs vienus vārtus spēja atgūt. Trešdaļas 15. minūtē Karolis Krasiļņikovs mazākumā izlīdzināja mača gaitu – 3:3. Taču pēc 45 sekundēm Vadims Vasjonkins vairākumā atgrieza pārsvaru pantērām.

15 sekundes pēc trešā perioda sākuma Aivaras Bendžijs panāca 4:4. Atlikušajās pamatlaika 19 minūtēs un 45 sekundēs rezultātu izmainīt neizdevās. Pagarinājumā Rasmuss Kīks atnesa talliniešiem uzvaru.

Villems-Henriks Koitmā “Panter” vārtos tika galā ar 20 no 24 metieniem, bet “Energija” vārtsargs Arkādijus Grigaravičs-Reizins atvairīja 37 no 42 metieniem.

Pantēras ar sešiem punktiem četrās spēlēs ieņem 2. vietu līgā, kamēr “Energija” ar trīs punktiem tikpat mačos ierindojas 4. vietā.

Tallinas komanda nākamo spēli aizvadīs jau 21. septembrī, kad mājās uzņems Rīgas “Prizma”. Savukārt elektrēniešiem nākamā spēle paredzēta vien 2. oktobrī – savā laukumā pret “Rīgas HS”.