“Panter” ātri izvirzās vadībā un izcīna uzvaru Elektrēnos

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Tallinas “Panter” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) uzvarēja Elektrēnu “Airwell Energija” vienību.

Mača rezultātu pirmā perioda septītajā minūtē atklāja “Panter” uzbrucējs Rasmuss Kīks, bet 11. minūtē Ņikita Puzakovs dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Danils Carkovskis palielināja viesu priekšrocību līdz trim ripām.

Donats Kumeļausks 18. minūtē vienus vārtus atguva, bet 47 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Kumeļausks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Atlikušo pārsvaru Tallinas komandai gan izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Džesijs Makajs atvairīja 25 no 27 “Airwell Energija” metieniem, bet Maksims Duve apstādināja 39 no 42 “Panter” raidījumiem.

Tallinas klubs ar desmit punktiem 12 spēlēs atrodas piektajā vietā OHL, bet Elektrēnu vienība ar diviem punktiem septiņos mačos ierindojas priekšpēdējā, astotajā pozīcijā līgā.

Rītdien plkst. 13:00 starp abām komandām paredzēta atkārtota spēle.