Ozoliņam četri punkti, ”Mogo/RSU” rezultatīvā cīņā pārspēj ”Hockey Punks”

Trešo uzvaru jaunajā Optibet hokeja līgas (OHL) sezonā šodien izcīnīja Ģirta Ankipāna vadītā “Mogo/RSU”, kas mājās rezultatīvā cīņā ar 8:3 (2:1, 3:1, 3:1) pārspēja Lietuvas klubu Viļņas “Hockey Punks”.

Ernests Krūms jau 114. sekundē izvirzīja “Mogo/RSU” vadībā, bet Iļja Četvertaks sestajā minūtē panāca uz tablo 1:1. Pirmās trešdaļas izskaņā Elviss Želubovskis atguva mājiniekiem minimālu pārsvaru.

Četvertaks 29. minūtē, gūstot savus otros vārtus mačā, vēlreiz atjaunoja uz tablo līdzsvaru, taču rīdzinieki nepalika atbildi parādā. Pateicoties Vladimira Zaiceva, Kārļa Ozoliņa un Gata Sprukta precīzajiem metieniem, “Mogo/RSU” panāca 5:2.

Trešā perioda ievadā Ozoliņš, izceļoties otro reizi spēlē, guva sestos vārtus rīdzinieku labā, bet 54. minūtē Kārlis Bucenieks panāca 7:2. Ignots Rags 57. minūtē viesiem vienus vārtus atguva, taču pēdējais vārds piederēja mājiniekiem – Krišjānis Rēdlihs pēdējā minūtē atjaunoja Ankipāna vadītajai komandai piecu ripu pārsvaru.

Arginto Milbergs “Mogo/RSU” vārtos atvairīja deviņus no 12 (75%) pretinieku metieniem. Tikmēr “Hockey Punks” vārtsargs Arturs Pavļikovs tika galā ar 46 no 54 (85,19%) metieniem.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar četriem (2+2) punktiem bija Ozoliņš. Tikmēr pie trīs punktiem tika Želubovskis un Bucenieks (abiem 1+2).

Rīdzinieki ar septiņiem punktiem četrās spēlēs ieņem pirmo OHL kopvērtējumā. Savukārt Lietuvas galvaspilsētas klubs, pirmajos divos mačos paliekot bez punktiem, pagaidām ierindojas pēdējā pozīcijā septiņu komandu konkurencē.

Abām komandām nākamās spēles paredzētas pret Tallinas “Panter”. “Hockey Punks” tiksies ar “Panter” jau rīt, plkst. 14:00, bet “Mogo/RSU” krustos nūjas ar Igaunijas kluba hokejistiem 25. septembrī, plkst. 19:15.

Autors: Rainers Rogs