SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Kulda: Bērnībā vinnēju visu, bet lielajā Latvijas hokejā man tas ir pirmais tituls

”Zemgale/LLU” vakar Optibet hokeja līgas (OHL) finālsērijas ceturtajā mačā viesos ar 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pieveica ”Olimp/Venta 2002” komandu, triumfējot sērijā ar 4-0, un pirmoreiz komandas pastāvēšanas vēsturē kļuva par Latvijas čempioni. Pēc izcīnītā titula interviju Latvijas Televīzijai sniedza finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Edgars Kulda.

”Ļoti fantastiska spēle un sērija. Komanda ir malači. Fani ir malači. Viss ir ideāli,” pēc izcīnītā titula norādīja Kulda, kurš atzīmēja, ka OHL finālā bijusi lieliska atmosfēra un uzsvēra, ka viņam šis ir pirmais Latvijas čempiona tituls. ”Es bērnībā vinnēju visu, bet lielajā Latvijas hokejā tas ir pirmais tituls. Šo es atcerēšos vēl ilgi. Visu savu karjeru.”

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Kulda norādīja, ka, viņaprāt, triumfs OHL finālā dos ļoti daudz Jelgavas hokejam. ”Ļoti daudz. Es domāju, ka vairāk bērnu nāks. Būs lielāks finansējums. Cilvēki nāks apmeklēt hokeja spēles. Tas palīdzēs Jelgavas hokejam.”

Lai gan ”Zemgale/LLU” uzvarēja visās četrās finālsērijas spēlēs, Kulda atzina, ka sērija nav bijusi viegla. ”Sērija bija ļoti grūta. Rezultāts 4:0, bet spēles bija ļoti tuvas. Ļoti daudz cīņas. Mēs nospēlējām visu pēc plāna.”

Kulda izslēgšanas mačos nopelnīja 12 (4+8) rezultativitātes punktus un tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju jeb MVP. Ar 11 sakrātiem punktiem ”Zemgale/LLU” uzbrucējs kļuva par izslēgšanas turnīra rezultatīvāko hokejistu.

Autors: Rainers Rogs Avots: LTV

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)