OHL finālā tiek līdz bullīšiem, “Mogo/LSPA” pietuvojas čempiontitulam (VIDEO)

Šovakar ceturtajā Optibet hokeja līgas (OHL) finālsērijas spēlē Rīgas “Mogo/LSPA” mājās ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā apspēlēja iepriekšējo divu sezonu OHL čempioni Jelgavas “Zemgale/LBTU”.

“Mogo/LSPA” sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 3-1.

Mača devītajā minūtē Deivids Sarkanis atklāja rezultātu. Nepilnas divas minūtes vēlāk Ričards Bernhards panāca neizšķirtu uz tablo, bet pēc 19 sekundēm Renarts Bērziņš atguva “Mogo/LSPA” pārsvaru.

Kevins Strādnieks otrās trešdaļas vidū spēja atgriezt neizšķirtu, gūstot otros jelgavnieku vārtus. Nedaudz mazāk kā četras minūtes līdz trešdaļas beigām Kārlis Bucenieks pirmoreiz spēlē izvirzīja “Zemgale/LBTU” vadībā.

Trešā perioda vidū Kristers Ansons meistarīgi nomānīja aizsargu un ar spēcīgu metienu pārspēja jelgavnieku vārtsargu, panākot 3:3. Perioda turpinājumā abām komandām izdevās izveidot vairākus momentus, taču izmainīt rezultātu nesanāca, spēlei pārejot pagarinājumā.

20 minūšu overtaims noslēdzās bez vārtu guvumiem. “Mogo/LSPA” papildlaikā izpildīja sešus metienus, bet “Zemgale/LBTU” – piecus.

“Mogo/LSPA” realizēja trīs no pieciem bullīšiem, uzvaru atnesot Elvisam Želubovskim, kamēr “Zemgale/LBTU” rindās vienīgo iespēju no četrām izmantoja Kevins Strādnieks.

Rīdzinieku vārtu drošība tika uzticēta Linardam Feldbergam, kurš tika galā ar 22 no 25 metieniem un trīs bullīšiem no četriem, tikmēr jelgavnieku vārtsargs Rihards Cimermanis atvairīja 42 no 45 metieniem un divus bullīšus no pieciem.

Sērijas piektā spēle paredzēta 4. aprīlī Jelgavā. Mača sākums plkst. 19.00.