”Mogo/RSU” atspēlējas un rezultatīvā mačā pārspēj ”Energija”

"Mogo/RSU", hokejazinas.com

"Mogo/RSU" | Foto: LHF

Piekto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja OHL aizvadītās sezonas čempione “Mogo/RSU”, kas viesos ar 7:2 (2:1, 3:0, 2:1) pārspēja Elektrēnu “Energija”.

Tads Kumeļausks ceturtajā minūtē izvirzīja ”Energija” vadībā, taču viesi nepalika atbildi parādā. Krišs Lipsbergs pēc 25 sekundēm atjaunoja uz tablo līdzsvaru, bet Vladimirs Zaicevs 12. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, pirmoreiz mačā izvirzīja “Mogo/RSU” vadībā.

Otrās trešdaļas ievadā Krišs Lipsbergs, gūstot savus otros vārtus spēlē, dubultoja Ģirta Ankipāna vadītās komandas pārsvaru. Reinis Mārtiņš Lejnieks 24. minūtē panāca 4:1, bet Gints Meija 37. minūtē, realizējot vairākumu, guva piektos vārtus rīdzinieku labā.

Pateicoties Deivida Sarkaņa un Elvisa Želubovska precīzajiem metieniem, pamatlaika izskaņā viesi panāca 7:1. Nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām Eimants Noreika mājiniekiem gan vienus vārtus atguva.

Henrijs Ančs uzvarētāju vārtos atvairīja 18 no 20 (90%) pretinieku metieniem, bet mājinieku vārtsargs Arkādijs Grigaravičs-Reizins tika galā ar 38 no 45 (84,44%) metieniem.

Rīdzinieku sastāvā rezultatīvākais bija aizsargs Krišs Lipsbergs, kurš izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Tikmēr Gatis Sprukts atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Mogo/RSU” ar 13 punktiem septiņās spēlēs ir OHL līdere. Tikmēr “Energija” ar trīs punktiem četros mačos ierindojas piektajā pozīcijā septiņu komandu konkurencē.

Abas komandas rīt, plkst. 13:00, tiksies atkārtoti.