”Mogo/LSPA” Viļņā saplosa ”Hockey Punks”

Piekto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar svinēja Ģirta Ankipāna trenētā “Mogo/LSPA”, kas viesos ar 8:0 (4:0, 2:0, 2:0) sagrāva Lietuvas klubu Viļņas “Hockey Punks”.

Reinis Mārtiņš Lejnieks jau trešajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Deivids Sarkanis pirmās trešdaļas vidū dubultoja ”Mogo/LSPA” pārsvaru. Patriks Trasūns 13. minūtē panāca jau 3:0, bet pieredzējušais Gints Meija, realizējot skaitlisko vairākumu, pirmā perioda beigās iemeta ceturto ripu mājinieku vārtos.

Otrajā trešdaļā Ankipāna padotie vēl divas reizes iekaroja sāncenšu cietoksni. 23. minūtē savus otros vārtus mačā guva Sarkanis, bet 33. minūtē ar savu otro precīzo metienu spēlē atzīmējās Trasūns. Arī pēdējā mača nogrieznī viesi guva divus vārtus – Gustavs Bergs 43. minūtē panāca 7:0, bet Ričards Birziņš 56. minūtē uzstādīja mača gala rezultātu – 8:0.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar trīs (1+2) punktiem bija pēdējo vārtu autors Birziņš. Tāpat trīs punktus sakrāja Ričards Puriņš (0+3). Tikmēr ar diviem precīziem metieniem atzīmējās gan Sarkanis, gan Trasūns.

”Mogo/LSPA” vārtos nepārspēts palika Olivers Bantersons, kurš atvairīja visus 16 mājinieku izpildītos metienus.

Ankipāna vadītā komanda ar desmit punktiem sešās spēlēs ieņem trešo vietu OHL kopvērtējumā, bet “Hockey Punks” ar vienu izcīnītu punktu astoņos mačos ieņem pēdējo pozīciju līgā.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 14. oktobrī pret Igaunijas klubu Tallinas “Panter”. Savukārt Viļņas klubs 18. oktobrī tiksies ar citu Lietuvas komandu Kauņas ”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL