“Mogo/LSPA” sagādā “Zemgale/LBTU” pirmo zaudējumu pamatlaikā šosezon

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Rīgas “Mogo/LSPA” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) apspēlēja aizvadīto divu sezonu čempionvienību Jelgavas “Zemgale/LBTU”.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē jelgavnieku uzbrucējs Kristaps Kristiņš atklāja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Renarts Bērziņš izlīdzināja rezultātu, astotajā minūtē Lauris Bajaruns jau izvirzīja vadībā “Mogo/LSPA”, taču devītajā minūtē Kaspars Ziemiņš dubultoja pārsvaru, ko rīdzinīekiem izdevās noturēt līdz mača beigām.

Henrijs Ančs atvairīja 15 no 16 “Zemgale/LBTU” metieniem, bet Mariuss Bajaruns-Galejs tika galā ar 30 no 33 “Mogo/LSPA” raidījumiem.

Šajā spēlē pārtrūka “Zemgale/LBTU” 17 uzvaru sērija. Šis arī bija pirmais Jelgavas kluba zaudējums pamatlaikā šajā sezonā – iepriekš “Zemgale/LBTU” piedzīvojuši vien neveiksmi papildlaikā Rīgas “Prizma/IHS” un HK “Kurbads” vienībām.

Rīdzinieki ar 36 punktiem 22 spēlēs atrodas otrajā vietā OHL, bet Jelgavas klubs ar 44 punktiem 24 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Mogo/LSPA” paredzēts 24. janvārī mājās plkst. 19:15 pret “HS Rīga”, bet “Zemgale/LBTU” sezonu turpinās 24. janvārī savā laukumā plkst. 19:30 pret Kauņas “City”.