“Mogo/LSPA” pirmo reizi kopš 2019. gada kļūst par OHL čempioniem

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) izslēgšanas spēļu finālsērijas piektajā mačā “Mogo/LSPA” komanda viesos ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) apspēlēja aizvadīto divu sezonu čempionvienību “Zemgale/LBTU” un izcīnīja OHL čempiontitulu.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Mogo/LSPA” uzbrucējs Kristers Ansons atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Kārlis Ozoliņš dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Elviss Želubovskis panāca 3:0 “Mogo/LSPA” labā, taču 18. minūtē Deivids Sarkanis guva ceturtos un noslēdzošos viesu vārtus šajā spēlē un OHL sezonā.

Linards Feldbergs atvairīja visus 34 “Zemgale/LBTU” metienus, bet Rihards CImermanis tika galā ar 18 no 21 “Mogo/LSPA” raidījuma.

Feldbergs arī tika atzīts par visas finālsērijas labāko spēlētāju, jeb MVP.

“Mogo/LSPA” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1. Klubs izcīnījis savu trešo Latvijas čempiontitulu un pirmo kopš 2019. gada.

Jāpiemin, ka “Mogo/LSPA” arī kronēti par pirmajiem Baltijas hokeja līgas čempioniem.

Abas komandas regulāro sezonu noslēdza ar 55 punktiem, taču turnīra tabulā pirmo vietu ieņēma jelgavnieki.

Pusfinālā “Zemgale/LBTU” ar 4-0 pārspēja HK “Prizma” hokejistus, savukārt “Mogo/LSPA” ar 4-0 apspēlēja HK “Kurbads”.

Sērijas pirmajā spēlē “Mogo/LSPA” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2, bet otro cīņu ar rezultātu 1:0 uzvarēja jelgavnieki.

Fināla trešajā spēlē ar rezultātu 3:1 panākumu svinēja “Mogo/LSPA” vienība, bet ceturtajā mačā klubs panāca nospiedošu pārsvaru sērijā, izcīnot uzvaru bullīšos ar rezultātu 4:3.

Regulārajā sezonā jelgavnieki ar rīdziniekiem tikās četras reizes, uzvaras dalot uz pusēm. Septembra sākumā “Zemgale/LBTU” savās mājās bija pārāki ar 2:1 un oktobrī izbraukumā tika izcīnīta uzvara ar 5:1, savukārt nākamajos divos mačos pie panākuma tika “Mogo/LSPA” – 20. janvārī savā laukumā uzvara ar 3:1 un dažas dienas vēlāk viesos ar 2:1.

Abas komandas finālsērijā tikās arī pērn, kad jelgavnieki finālsērijā triumfēja ar 4-1.