“Mogo/LSPA” pieveic “Prizma/IHS”, bet paliek otrajā vietā OHL

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Rīgas “Mogo/LSPA” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) pārspēja Rīgas “Prizma/IHS” vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Mogo/LSPA” uzbrucējs Kristers Ansons atklāja mača rezultātu, bet Edijs Brahmanis 18. minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Elviss Želubovskis vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, bet Deivids Sarkanis 12. minūtē dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Kristers Ansons panāca 4:1 “Mogo/LSPA” labā un šo priekšrocību klubs arī noturēja līdz spēles beigām.

Linards Feldbergs atvairīja 18 no 19 “Prizma/IHS” metieniem, bet Jānis Sidašs tika galā ar 58 no 62 “Mogo/LSPA” raidījumiem.

“Mogo/LSPA” regulāro sezonu noslēdza ar 55 punktiem 32 spēlēs, kas ir tikpat, cik pirmajā vietā esošajiem pēdējo divu gadu čempioniem “Zemgale/LBTU”, taču “Mogo/LSPA” izcīnījuši par vienu uzvaru pamatlaikā mazāk (24), nekā “Zemgale/LBTU” (25).

TIkmēr “Prizma/IHS” 32 cīņās tika pie 37 punktiem, kas kopvērtējumā dod piekto vietu deviņu komandu konkurencē.

“Prizma/IHS” Play-off ceturtdaļfinālā cīnīsies pret Tallinas “Panter” klubu. Pirmā kārta sāksies jau 2. martā.