”Mogo/LSPA” OHL sezonas atklāšanas spēlē atstāj sausā pašreizējo čempioni

Šodien sākās Optibet hokeja līgas (OHL) jaunā sezona. Tās atklāšanas mačā iepriekšējās sezonas regulārā čempionāta uzvarētāja ”Mogo/LSPA” viesos ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) apspēlēja pašreizējo OHL čempioni ”Zemgale/LLU”.

Pirmajā trešdaļā abas komandas nopelnīja vairākus noraidījumus, taču ne mājiniekiem, ne viesiem neizdevās atklāt mača rezultātu.

Otrā perioda ievadā beidzot tika gūti pirmie vārti jaunajā OHL sezonā – 23. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, ”Mogo/LSPA” vadībā izvirzīja Toms Opelts. Otrās trešdaļas pēdējā minūtē Kārlis Ozoliņš vēlreiz sarūgtināja ”Zemgale/LLU” līdzjutējus un dubultoja viesu pārsvaru (2:0).

Rezultāts ilgu laiku saglabājās nemainīgs. Pamatlaika izskaņā Kārlis Ozoliņš nopelnīja divas soda minūtes un deva jelgavniekiem pēdējo iespēju ieķerties spēlē. ”Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols uzreiz pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un nomainīja vārtsargu Ēriku Vītolu pret sesto laukuma spēlētāju, taču šī rīcība neattaisnojās.

Nedaudz vairāk nekā divas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām Mārtiņš Šulcs ieraidīja ripu tukšajā pretinieku cietoksnī, panākot 3:0 un izdzēšot pēdējo intrigu mačā. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Nākamās spēles OHL tiks aizvadītas 7. un 8. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL