“Mogo/LSPA” izglābjas pamatlaika beigās; jelgavnieki iemet 10 ripas

Šovakar “Optibet” hokeja līgā (OHL) tika aizvadītas divas spēles, kurās pie uzvarām tika “Mogo/LSPA” un “Zemgale/LBTU” hokejisti.

“Mogo/LSPA” savā laukumā tikās ar HS “Rīga” un izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ar rezultātu 5:4. Uzvaru ar precīzu pēcspēles metienu mājiniekiem atnesa Gints Meija.

Jāpiebilst, ka mačā laikā HS “Rīga” bija vadībā ar 3:0 un 4:1, bet “Mogo/LSPA” spēja atspēlēties un uzvarēt pēcspēles metienos.

Uzvarētājiem 0+2 šajā mačā sakrāja Kaspars Ziemiņš, savukārt zaudētāju rindās ar diviem rezultativitātes punktiem atzīmējās Gints Šnepts (2+0), Timurs Solostejs (0+2) un Aleksandrs Zaprivoda (1+1).

“Mogo/LSPA” vārtus sargāja Henrijs Ančs, savukārt HS “Rīga” vienībā Linards Feldbergs.

Tikmēr citā spēlē “Zemgale/LBTU” savā laukumā uzņēma Kauņas “City” hokejistus un izcīnīja graujošu uzvaru ar 10:0.

Pirmajā trešdaļā jelgavnieki guva vienus vārtus, pēc spēlētām 40 minūtēm mājinieki bija vadībā ar 5:0, bet mača noslēdzošajā periodā tika gūti vēl pieci vārti.

Uzvarētāju rindās ar 2+3 atzīmējās Kevins Strādnieks, bet 1+3 sakrāja Gustavs Millers.

Mariuss Bajaruns-Galejs šajā spēlē atvairīja visus 20 pretinieku metienus.