“Mogo/LSPA” izdara 48 metienus un izcīna astoto uzvaru pēc kārtas

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Rīgas “Mogo/LSPA” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) apspēlēja Tallinas “Panter” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Mogo/LSPA” uzbrucējs Reinis Lejnieks atklāja mača rezultātu, bet vien astoņas sekundes pirms trešdaļas beigām Ričards Puriņš dubultoja pārsvaru.

Otrā mača nogriežņa 15. minūtē Kārlis Ozoliņš palielināja mājinieku priekšrocību līdz trim ripām, 19. minūtē Andre Linde vienus vārtus atguva, taču tikai sekundi pirms perioda beigām Andrejs Rozinko samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešās trešdaļas astotajā minūtē Elviss Želubovskis panāca rezultātu 4:2 “Mogo/LSPA” labā, bet 18. minūtē Kārlis Ozoliņš tika pie sava otrā un mājinieku piektā precīzā metiena spēlē.

“Mogo/LSPA” izdevās noturēt pārsvaru un izcīnīt astoto uzvaru pēc kārtas.

Henrijs Ančs atvairīja 37 no 39 “Panter” metieniem, bet Villems-Henriks Kotimā tika galā ar 43 no 48 “Mogo/LSPA” raidījumiem.

Rīdzinieki ar 28 punktiem 17 spēlēs atrodas otrajā vietā OHL, bet Tallinas klubs ar 18 punktiem 17 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Mogo/LSPA” paredzēts 2. decembrī viesos plkst. 19:00 pret HK “Kurbads”, bet “Panter” sezonu turpinās 2. decembrī plkst. 17:00 izbraukumā pret aizvadīto divu sezonu čempionvienību “Zemgale/LBTU”.