”Mogo/LSPA” iemet astoņus vārtus pēdējā periodā un sasit ”Dinaburgu” lupatu lēveros

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar ļoti pārliecinošu uzvaru svinēja Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA” kas, gūstot astoņus vārtus pēdējā trešdaļā, viesos ar 14:2 (2:2, 4:0, 8:0) sagrāva ”Dinaburgas” hokejistus.

”Dinaburga” ļoti cerīgi uzsāka maču un, pateicoties Maksima Galilejeva un Stefana Dobrovoļska precīzajiem metieniem, devītajā minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0, taču pirmās trešdaļas turpinājumā, precīziem esot Aleksandram Biškinam un Elvisam Želubovskim, viesi panāca neizšķirtu.

Otrajā periodā gan viss nostājās savās vietās – ”Mogo/LSPA” iemeta četrus vārtus un ieguva pārliecinošu pārsvaru. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Kārlis Ozoliņš, bet pa reizei precīzi bija Krišs Lipsbergs un Artūrs Ozoliņš.

Pēdējā trešdaļā viesi sarīkoja pamatīgu uguņošanu un pretinieku vārtos sabēra vēl astoņas ripas. Pa diviem vārtiem guva Kārlis Ozoliņš un Rūdolfs Maslovskis, bet vienreiz atzīmējās Gustavs Bergs, Rodrigo Strautiņš, Toms Opelts un Želubovskis.

Gan Maslovskis, gan Želubovskis šajā mačā sakrāja pa sešiem rezultativitātes punktiem. Maslovskis izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Želubovskis atzīmējās ar 2+4.

Abām komandām nākamās spēles ir paredzētas 24. septembrī. ”Mogo/LSPA” savā laukumā uzņems HS ”Rīga”, bet ”Dinaburga” viesosies pie OHL aizvadītās sezonas čempiones ”Zemgale/LLU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF