”Mogo/LSPA” iemet astoņus vārtus un izcīna 12. uzvaru 12 spēlēs

Nevainojamu sniegumu Optibet hokeja līgā (OHL) šosezon turpina demonstrēt Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA”, kas šovakar izbraukumā ar 8:1 (1:0, 3:1, 4:0) sagrāva Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija” un svinēja 12. uzvaru 12 aizvadītajos mačos.

Dario Mackevics pirmā perioda vidū izvirzīja ”Mogo/LSPA” vadībā (1:0), bet 24. minūtē Reinis Mārtiņš Lejnieks dubultoja viesu pārsvaru – 2:0. Pēc nedaudz vairāk nekā minūtes Donats Kumeļausks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), taču trešdaļas turpinājumā, pateicoties Kārļa Ozoliņa un Harija Šmita precīzajiem metieniem, Ankipāna padotie panāca 4:1.

Pēdējās 20 pamatlaika minūtēs ”Mogo/LSPA” vēl četras ripas iemeta pretinieku cietoksnī. Latvijas kluba rindās pēdējā spēles nogrieznī precīzi bija Renārs Kamergrauzis, Kārlis Ozoliņš, Aleksandrs Biškins un Elviss Želubovskis. Uzvarētāju rindās četri hokejisti sakrāja pa trim rezultativitātes punktiem – Kārlis Ozoliņš (2+1), Harijs Šmits (1+2), Elviss Želubovskis (1+2) un Rūdolfs Maslovskis (0+3).

”Energija” nākamo maču aizvadīs 22. oktobrī, pulksten 15:00 savā laukumā uzņemot Rīgas ”Prizma/IHS”. Savukārt ”Mogo/LSPA” 26. oktobrī (pulksten 19:15) mājās tiksies ar aizvadītās OHL sezonas čempioni ”Zemgale/LLU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF