“Mogo/LSPA” gūst piecus vārtus un uzvar rīdzinieku derbijā

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas komandu derbijā “Mogo/LSPA” ar 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) apspēlēja “HS Rīga”.

Mača 8. minūtē Deivids Sarkanis atklāja rezultātu. Perioda turpinājumā “Mogo/LSPA” dominēja, taču vārtus gūt neizdevās.

Otrās trešdaļas sākumā Mārcis Smirnovs panāca izlīdzinājumu. Divas minūtes vēlāk Gints Meija atgrieza pārsvaru “Mogo/LSPA”. Vēlāk Mārtiņš Šulcs panāca 3:1.

Trešā perioda vidū Kaspars Ziemiņš guva ceturtos komandas vārtus. Taču mača pēdējā minūtē Krišs Lipsbergs ieraidīja ripu tukšos “HS Rīga” vārtos.

“HS Rīga” vārtus sargāja Linards Feldbergs, atvairot 42 no 47 metieniem. Savukārt, “Mogo/LSPA” vārtsargs Henrijs Ančs tika galā ar 17 no 18 metieniem.

Feldbergs arī tika atzīts par savas komandas labāko spēlētāju. Par labāko “Mogo/LSPA” rindās tika atzīts aizsargs Krišjānis Rēdlihs.

Nākamo maču abas komandas aizvadīs 1. novembrī, kad “HS Rīga” mājās uzņems Jelgavas “Zemgale/LBTU”, taču “Mogo/LSPA” mājās spēkosies ar “Prizma/IHS”.