“Mogo/LSPA” divreiz atspēlējas un bullīšos pieveic “Kurbadu”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā “Mogo/LSPA” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:0, 2:3, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos apspēlēja HK “Kurbads” vienību.

Pirmā perioda 14. minūtē “Mogo/LSPA” uzbrucējs Reinis Lejnieks mazākumā atklāja spēles rezultātu. Nākamos vārtus gan nācās gaidīt līdz pat trešajai trešdaļai, kad vairākumā neizšķirtu panāca “Kurbada” kapteinis Artūrs Ozoliņš.

Renārs Cipriss ceturtajā minūtē jau izvirzīja vadībā mājiniekus, bet vien 64 sekundes vēlāk rezultātu izlīdzināja 15 gadus vecais Olivers Mūrnieks.

Vēl pēc 43 sekundēm Artūrs Ozoliņš ar saviem otrajiem vārtiem mačā panāca rezultātu 3:2, taču nepilnas divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Kārlis Ozoliņš realizēja viesu skaitlisko pārsvaru un panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos Kārlis Ozoliņš un Deivids Sarkanis nodrošināja “Mogo/LSPA” uzvaru.

Henrijs Ančs atvairīja 31 no 34 “Kurbada” metieniem, bet Arginto Milbergs tika galā ar 30 no 33 “Mogo/LSPA” raidījumiem.

“Mogo/LSPA” ar 30 punktiem 18 spēlēs atrodas otrajā vietā OHL.

“Kurbads” vienība piedzīvojusi četras neveiksmes pēc kārtas, kā arī piecus zaudējumus pēdējās sešās spēlēs. Klubs ar 24 punktiem 19 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Mogo/LSPA” paredzēts 9. decembrī viesos plkst. 17:00 pret Kauņas “City”, bet “Kurbads” sezonu turpinās 6. decembrī plkst. 19:30 izbraukumā pret Kauņas “City”.