“Mogo/LSPA” atspēlējas un papildlaikā pieveic “Kurbadu”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā “Mogo/LSPA” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja HK “Kurbads” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē HK “Kurbads” uzbrucējs Rihards Liģis atklāja spēles rezultātu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām neizcēlās ar vārtu guvumu, bet trešā mača nogriežņa 12. minūtē Kaspars Ziemiņš panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika ceturtajā minūtē “Mogo/LSPA” Antons Siņegubovs vairākumā izrāva uzvaru mājinieku komandai.

Henrijs Ančs atvairīja 30 no 31 “Kurbada” metiena, bet Arginto Milbergs tika galā ar 21 no 23 “Mogo/LSPA” raidījumiem.

“Mogo/LSPA” ar 14 punktiem desmit cīņās ierindojas otrajā pozīcijā OHL, taču “Kurbads” ar 13 punktiem desmit spēlēs atrodas ceturtajā vietā līgā.

“Mogo/LSPA” nākamo spēli aizvadīs 26. oktobrī viesos plkst. 19:00 pret “HS Rīga”, bet Kurbads” sezonu turpinās 28. oktobrī mājās plkst. 19:00 pret Viļņas “Hockey Punks”