“Mogo/LSPA” ātri gūst trīs vārtus, atspēlējas no 0:2 un nonāk uzvaras attālumā no fināla

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) izslēgšanas spēļu pusfināla trešajā mačā “Mogo/LSPA komanda mājās ar rezultātu 5:2 (0:1, 1:1, 4:0) apspēlēja HK “Kurbads” vienību.

Pirmā perioda 17. minūtē “Kurbada” uzbrucējs Aleksandrs Novikovs vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē kapteinis Artūrs Ozoliņš dubultoja mājinieku pārsvaru.

Reinis Lejnieks desmitajā minūtē vienus vārtus atguva, taču trešā mača nogriežņa 11. minūtē Kristers Ansons panāca izlīdzinājumu.

Minūti un 15 sekundes pēc Ansona vārtiem Normunds Vībāns jau izvirzīja vadībā “Mogo/LSPA”, bet Gints Meija vēl 54 sekundes vēlāk dubultoja pārsvaru.

38 sekundes pirms spēles beigām Kaspars Ziemiņš vēl ieraidīja piekto ripu mājinieku vārtos.

Linards Feldbergs atvairīja 19 no 21 “Kurbada” metiena, bet Arginto Milbergs pirms nomaiņas tika galā ar 27 no 31 “Mogo/LSPA” raidījuma. Fjodors Agazenovs apstādināja visus piecus atlikušos metienus.

“Mogo/LSPA” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0. Nākamo maču sērijā abas komandas aizvadīs HK “Kurbads” mājvietā 19. martā plkst. 19:00.

Vērts pieminēt, ka 2017. gadā “Kurbads” finālsērijā atspēlējās no 0-3 un izcīnīja savu pirmo Latvijas čempiontitulu.