Maslovskis ar pieciem vārtu guvumiem iznīcina “Dinamo” aizsardzību

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar Rīgas komandu duelī “Mogo/LSPA” ar 13:0 (1:0, 7:0, 5:0) sagrāva “Dinamo”.

Rezultatīvāko sniegumu parādīja uzbrucējs Rūdolfs Maslovskis, gūstot piecus vārtus. Viņam ar 3 (1+2) punktiem sekoja aizsargs Renārs Kamergrauzis un uzbrucējs Niks Zīle.

Mača rezultāts tika atklāts vien astoņas sekundes līdz 1. perioda beigām, izceļoties Maslovskim.

Otrajā periodā “Mogo/LSPA” guva septiņus (!) vārtus. Piektajā minūtē Maslovskis atkārtoti pārspēja Ralfu Pilsētnieku, bet jau 56 sekundes vēlāk Maslovskis izcēlās ar Hat-trick. Pēc minūtes Krišs Lipsbergs panāca 4:0, bet jau minūti vēlāk Rodrigo Strautiņš izmantoja vairākumu (5:0), pēc kā “Dinamo” veica vārtsargu maiņu. Taču jau drīzumā arī Rūdolfs Gusts Lazdiņš kapitulēja, ielaižot vārtus pēc Rolanda Strautiņa metiena. Atlikušajās desmit minūtēs Maslovskis un Ernests Krūms kopīgiem spēkiem panāca 8:0.

Noslēdzošajā trešajā periodā Ģirta Ankipāna vadītā komanda atzīmējās ar vēl pieciem vārtiem. No sākuma Niks Zīle guva savus otros vārtus. Pēc tam septiņās minūtēs tika iemesti vēl četri goli, izceļoties Aleksandram Biškinam, Ņikitam Ļašcenko, Renāram Kamergrauzim un Maslovskim, kurš guva savus piektos vārtus.

“Mogo/LSPA” vārtsargs Henrijs Ančs tika galā ar visiem 22 “Dinamo” metieniem. Savukārt, “Dinamo” vārtos Pilsētnieks sāka maču un atvairīja 18 no 23 metieniem, taču 29. minūtē vietu vārtos ieņēma Rūdolfs Gusts Lazdiņš, atvairot 17 no 25 metieniem.

“Mogo/LSPA” turpina sezonu fantastiski, 31 spēlē izcīnot 30 uzvaras, ar 60 punktiem ieņem 1. vietu. Tikmēr “Dinamo” ar 41 punktu pēc 30 mačiem atrodās 3. pozīcijā.