Makajam sausā spēle, “Panter” vēlreiz uzvar “Airwell Energija”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Tallinas “Panter” komanda viesos ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Elektrēnu “Airwell Energija” vienību.

Pirmā perioda 16. minūtē “Panter” uzbruvējs Danīls Fursa atklāja mača rezultātu, bet vien 27 sekundes vēlāk Šuma Kinebuči dubultoja viesu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 17. minūtē Savēlijs Novikovs mazākumā spēja ieraidīt ripu tukošos Elektrēnu kluba vārtos.

Džesijs Makajs atvairīja visus 19 “Airwell Energija” metieniem, bet Maksims Duve apstādināja 26 no 28 “Panter” raidījumiem.

Jāpiemin, ka vakardienas mačā “Panter” izcīnīja uzvaru pār “Airwell Energija” ar rezultātu 3:2.

Tallinas klubs ar 12 punktiem 13 spēlēs atrodas piektajā vietā OHL, bet Elektrēnu vienība ar diviem punktiem astoņos mačos ierindojas priekšpēdējā, astotajā pozīcijā līgā.

Panter” nākamo spēli aizvadīs vien 18. novembrī mājās pret “Airewll Energija”, taču Elektrēnu klubs sezonu turpinās 1. novembrī mājās plkst. 19:30 pret HK “Kurbads”.