M. Rēdliha vārti atnes ”Prizma/IHS” uzvaru pār ”Kurbadu”

Optibet hokeja līgā (OHL) pirmo uzvaru 2024. gadā šovakar izcīnīja Rīgas “Prizma/IHS”, kas mājās ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) pieveica HK “Kurbads”.

Edgars Dīķis 29. minūtē izvirzīja “Kurbadu” vadībā, bet Kristaps Riekstiņš jau pēc 77 sekundēm panāca uz tablo 1:1. Savukārt 56 sekundes līdz otrā perioda beigām pieredzējušais Miķelis Rēdlihs jau mājiniekus izvirzīja vadībā.

Intriga saglabājās līdz pat mača beigām. Viesi pamatlaika beigās pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču nespēja izglābties no zaudējuma.

Jānis Auziņš uzvarētāju vārtos atvairīja 30 no 31 (96,77%) pretinieku metiena. Tikmēr Arginto Milbergs pretējā laukuma pusē tika galā ar 20 no 22 (90,91%) viesu metieniem.

“Kurbads” ar 29 punktiem 23 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā, bet “Prizma/IHS” ar 27 punktiem 22 mačos atrodas piektajā pozīcijā.

Abām komandām nākamās spēles paredzētas 13. janvārī. “Prizma/IHS” plkst. 13:00 savā laukumā uzņems Viļņas “Hockey Punks”, bet “Kurbads” plkst. 19:00 mājās tiksies ar “Mogo/LSPA”.

Autors: Rainers Rogs