Livšicam 2+2, ”Kurbads” nonāk iedzinējos, bet apspēlē ”Panter”

Septīto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja HK “Kurbads”, kas mājās ar 7:2 (2:1, 1:0, 4:1) apspēlēja Igaunijas klubu Tallinas “Panter”.

Rasmuss Kīks 11. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, izvirzīja viesus vadībā, bet Davids Livšics pirmā perioda turpinājumā iemeta divas ripas vairākumā un jau izvirzīja “Kurbadu” vadībā ar 2:1.

Aleksandrs Biškins 33. minūtē dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru. Iļja Grekovs 47. minūtē panāca uz tablo jau 4:1, taču Kevins Parras, izceļoties mazākumā, 52. minūtē “Panter” vienus vārtus atguva.

Pēdējais vārds gan piederēja “Kurbadam”, kas pamatlaika turpinājumā guva trīs bez atbildes vārtus, ar precīziem metieniem atzīmējoties Aleksandram Novikovam, Artūram Mickevičam un Biškinam.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar četriem punktiem bija Livšics, kurš izcēlās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr trīs (0+3) punktus sakrāja Roberts Jekimovs.

Mājinieku vārtos Arginto Milbergs atvairīja 19 no 21 (90,48%) pretinieku metiena, bet Džesijs Makajs tika galā ar 43 no 50 (86,00%) metieniem.

“Kurbads” ar 43 punktiem 30 spēlēs ieņem trešo vietu līgā, bet Tallinas klubs ar 38 punktiem 32 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā. Šodien jau iepriekš kļuva zināms, ka “Panter” izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tiksies ar Rīgas “Prizma/IHS”. “Kurbadam” pirmajā kārtā pretī stāsies HS ”Rīga”.

Igaunijas klubs jau šovakar aizvadīja pēdējo spēli regulārajā čempionātā, bet “Kurbadam” vēl atlikuši divi mači – 28. februārī (plkst. 19:30) viesos pret Elektrēnu “Airwell Energija” un 29. februārī (plkst. 19:00) mājās pret HS ”Rīga”.

Autors: Rainers Rogs