Lietuvas OHL klubu budžeti nākamgad paliks nemainīgi

Visu trīs Lietuvas Optibet hokeja līgas (OHL) klubi gaidāmajai sezonai gatavojas ar līdzīgiem budžetiem, kā pagājušogad, “Hokeja Blogs” atklājuši komandu pārstāvji.

Kauņas “City” prezidents Rolandas Mileris pavēstīja, ka kluba budžets pagājušosezon bija ap 200 000 eiro un plānots, ka tāds tas paliks arī gaidāmajā sezonā. Tāpat komanda vēlas sasniegt OHL pusfinālu, kā arī izcīnīt uzvaru pirmajā IIHF kontinentālā kausa posmā, kas norisināsies Kauņā.

Drīzumā klubs uzsākšot gatavošanās posmu sezonai. Paredzēts, ka mainīsies arī vienības spēles stils, kā arī sastāvs. “City” arī noslēguši līgumu ar Sergeju Viteru, kurš ir viens no labākajiem Ukrainas skolas treneriem.

Pusfinālā vēlas tikt arī Elektrēnu “Airwell Energija”, kas treniņnometni uzsāks ap 20. augustu. Klubs saglabājis labākos spēlētājus no pagājušās sezonas sastāva un komandas galvenais treneris Arunas Aleinikovas atklāja, ka sastāvā paliks ap 80% no iepriekšējās sezonas spēlētājiem.

Visbeidzot, Viļņas “Hockey Punks” ģenerālmenedžeris Sarunas Kuliesius uzskatīja, ka viņa komandas spēlētājiem jāstrādā smagāk. Speciālists sprieda, ka kamēr spēlētāji nemainīs savas domas, Lietuvas klubiem, nav ko gaidīt.

Viļņas klubs nākamsezon vēlas iekļūt izslēgšanas spēlēs un pārspēt vismaz vienu no Lietuvas komandām. “Mēs saprotam, ka mums ir grūti uzvarēt augstākās komandas, taču mums ir smagi jāstrādā, jāspēlē no pirmās līdz pēdējai sekundei. Nav tik svarīgi, kurš spēlētājs ir uz ledus. Es domāju, ka mums ir arī labas lietas, piemēram, pagājušajā sezonā mums bija vislielākais skatītāju skaits līgā,” pavēstīja Kuliesius.

“City” aizvadītajā sezonā ieņēma sesto vietu līgā, “Airwell Energija” ierindojās septītajā pozīcijā, bet “Hockey Punks” atradās priekšpēdējā, astotajā vietā OHL.

Visas trīs Lietuvas komandas kopvērtējumā apsteidza vien Daugavpils “Dinaburga/DLSS”, kas 32 spēlēs izcīnīja vien divas uzvaras.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Hokeja Blogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)