Lietuvas komanda sagādā neveiksmi “Prizma/IHS”

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Kauņas “City” ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) apspēlēja Rīgas “Prizma/IHS”.

Jau pirmā perioda sākumā “City” panāca 2:0. No sākuma Povilas Verenis 46. sekundē atklāja rezultātu, bet nedaudz vairāk kā minūti vēlāk Paulius Gribauskas dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 10. minūtē Gribauskas vairākumā guva savus otros vārtus. Trešdaļas beigās Dāvis Straupe vienus vārtus “Prizma/IHS” atguva.

Trīs minūtes un 16 sekundes līdz spēles beigām Lūkass Zukauskas ieraidīja ripu tukšos rīdzinieku vārtos, uzstādot gala rezultātu.

“Prizma/IHS” vārtus sargāja no “Dinamo” iegūtais Jānis Auziņš, atvairot 34 no 37 metienus. “City” vārtos darbojās kazahstānietis Demids Jeremejevs, tiekot galā ar 46 no 47 raidījumiem.

“City” 12 spēlēs iekrājusi 11 punktus un ieņem 5. vietu OHL tabulā. Tikmēr “Prizma/IHS” ar astoņiem punktiem 12 mačos atrodās pozīciju zemāk.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF