“Liepāja” un “Mogo” pretiniekus sarauj gabalos

Latvijas hokeja līgas (OHL) spēlēs “Liepāja” un ”Mogo/LSPA” izcīnīja uzvaras ar pārliecinošu rezultātu.

Liepājnieki mājās ar 9:1 sagrāva Rīgas “Prizmu”. Vienīgos vārtus “Prizma” guva Emīls Ginters 5 minūtes līdz mača beigām. “Liepāja” sastāvā ar diviem vārtiem izcēlās tikai Ričards Fomins, pa vārtiem guva Verners Egle, Ričards Grīnbergs, Eimantas Noreika, Vjačeslavs Minājevs, Kristaps Nīmanis, Normunds Vibans un Dmitrijs Seljutins. Egle atzīmējās kopumā ar 5 (1+4) nopelnītiem punktiem.

Savukārt, “Mogo/LSPA” ar 8:2 pārspēja Hokeja skolas “Rīga” hokejistus. Pirmā trešdaļa aizritēja vienlīdzīgi, abām komandām gūstot pa diviem vārtiem. Otrajā periodā ar vienīgo precīzo metienu atzīmējās Gatis Gricinskis, savukārt, 3. periodā “Mogo” hokejisti iemeta piecas ripas. Gricinskis izcēlās ar “hat-trick”.

“Mogo/LSPA” ar 38 punktiem pēc 14 spēlēm ieņem 1. vietu līgā, “Liepāja” atrodas 3. vietā ar 23 punktiem. HS “Rīga” un “Prizma” ieņem piekto un sesto pozīciju.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: OHL