LHF atzīst, ka “City” uzvaras vārtus nedrīktēja ieskaitīt (VIDEO)

Latvijas hokeja federācijas (LHF) Spēlētāju Drošības un Tiesnešu kvalitātes komisija nolēmusi, ka Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē starp Kauņas “City” un Elektrēnu “Airwell Enegrija” nedrīkstēja ieskaitīt spēles izskaņā gūtos Kauņas kluba uzvaras vārtus.

Trešā perioda 18. minūtē “City” uzbrucējs Lukas Žukauskas ieraidīja ripu “Airwell Energija” vārtos, panākot rezultātu 5:4, ko arī izdevās noturēt līdz beigām.

Komisija, veicot atkārtotu spēles epizodes pārskatu, noskaidrojusi, ka Žukauskas pārkāpis Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) noteikumu punktu 69.1, neatļauti traucējot vārtsargam atvairīt metienu. Komisija atzinusi, ka mača arbitri pieļāvuši kļūdu, izskatot šo epizodi.

Kauņas “City” šosezon sešās spēlēs guvuši četrus punktus un atrodas sestajā vietā OHL, bet Elektrēnu “Airwell Energija” četrās spēlēs nav guvusi punktus un ierindojas pēdējā devītajā vietā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LHF