“Kurbads” paziņo par izstāšanos no OHL

Hokeja klubs “Kurbads” paziņojis par izstāšanos no Optibet hokeja līgas (OHL).

Nākamsezon komanda nepiedalīsies OHL, taču plāno pievienoties Latvijas 1. līgai – Jaunatnes attīstības hokeja līga (JAHL).

Šāds lēmums pieņemts rūpīgi izvērtējot situāciju. Vērā tika ņemti finansiālie apsvērumi, sponsoru aktivitāte, kā arī kluba ilgtermiņa attīstības analīze. Klubs paziņojumā piebilda, ka sezonas laikā nav izdevies piesaistīt jaunus sponsorus.

“Pāreja uz 1. līgu ir stratēģisks solis, lai stiprinātu mūsu komandas bāzi un dotu iespēju jaunajiem spēlētājiem iegūt pieredzi. Esmu pārliecināts, ka tas mums palīdzēs sagatavoties nākotnes izaicinājumiem un atgriezties vēl stiprākiem. Vēlos izteikt pateicību visiem kluba spēlētājiem, treneriem, sadarbības partneriem un līdzjutējiem par darbu un neatlaidīgo atbalstu aizvadītajā OHL sezonā, kurā, neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem, “Kurbads” izcīnīja 3. vietu,” saka “HK Kurbads” īpašnieks Andis Pikāns.

“HK Kurbads” 2023./24. gada sezonā atgriezās OHL pēc trīs gadu pārtraukuma. Divas sezonas vienība aizvadīja Igaunijas hokeja līgā.

Atgriešanās sezonā kurbadieši regulāro sezonu noslēdza 3. vietā ar 47 punktiem 32 spēlēs, bet Play-off sasniedza pusfināla kārtu, kur ar 0-4 sērijā zaudēja topošajiem čempioniem Rīgas “Mogo/LSPA”, ierindojoties 3. vietā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: HK "Kurbads"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)