Kauņas “City” atstāj “sausā” “HS Rīga”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Kauņas “City” komanda mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) apspēlēja “HS Rīga” klubu.

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Arī vakar pārāka bija Lietuvas komanda.

Mača rezultāts tika atklāts vien noslēdzošajā trešdaļā, kad ceturtajā minūtē Deniss Hončarenko pārspēja rīdzinieku vārtsargu. Piecas minūtes vēlāk Aivaras Bendžius izcēlās mazākumā, panākot 2:0. Punktu mačam pēdējā minūtē pielika Bendžius otrais vārtu guvums.

Sergejs Pisarenko atvairīja 61 (!!!) rīdzinieku metienu, bet Oskars Gusevs tika galā ar 55 no 57 “City” raidījumiem.

Kauņas klubs ar 21 punktu 24 cīņās atrodas septītajā vietā OHL, bet Rīgas komanda ar 26 punktiem 23 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.