Kauņas “City” gūst piecus vārtus un pieveic “HS Rīga”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Kauņas “City” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:0, 2:2) apspēlēja “HS Rīga” klubu.

Pirmā perioda 63. sekundē “City” uzbrucējs Dāvids Sibilevičs atklāja mača rezultātu, bet 17. minūtē Filips Hudaks mazākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Kostas Gusevas guva ceturtos Kauņas kluba vārtus, taču trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Nazars Ružņikovs panāca 4:0 mājinieku labā.

Krišjānis Sārts devītajā minūtē vienus vārtus atguva, bet 17. minūtē Rodions Boltramovičs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Deniss Hončarenko desmit sekundes pirms pamatlaika beigām pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “HS Rīga” vārtos.

Sergijs Pisarenko atvairīja 46 no 48 rīdzinieku metieniem, bet Linards Feldbergs tika galā ar 40 no 44 “City” raidījumiem.

Kauņas klubs ar 19 punktiem 23 cīņās atrodas septītajā vietā OHL, bet Rīgas komanda ar 26 punktiem 22 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Revanša mačs starp abām komandām paredzēts rītdien, 21. janvārī Kauņā plkst. 13:00.