Kauņā vārti netiek gūti līdz 40. minūtei, taču “Mogo/LSPA” izcīna uzvaru

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Rīgas “Mogo/LSPA” viesos apspēlēja Kauņas “City” ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:0, 2:2).

Pirmā perioda vidū spēle tika apturēta uz kādu laiku, sakarā ar izsistu aizsargstiklu kādā no epizodēm. Pēcāk spēli aktīvāk turpināja rīdzinieki.

Spēles pirmie vārti tika gūti 2. perioda pēdējā minūtē, kad precīzs izrādījās Patriks Trasūns. 15 sekundes vēlāk Ričards Birziņš vairākumā dubultoja “Mogo/LSPA” pārsvaru.

Trešā perioda 6. minūtē Krišs Lipsbergs panāca 3:0. Pusotru minūti vēlāk Nazars Ružņikovs vienus vārtus atguva. Spēlei tuvojoties beigām, Mihals Mahačs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Lauris Bajaruns mača pēdējā minūtē atgrieza “Mogo/LSPA” divu vārtu pārsvaru un atnesa uzvaru.

“City” vārtus sargāja Sergejs Pisarenko, tiekot galā ar 44 no 48 metieniem. Tikmēr “Mogo/LSPA” vārtsargs Henrijs Ančs atvairīja 24 no 26 raidījumiem.

Nākamo spēli “Mogo/LSPA” aizvadīs 11. oktobrī izbraukumā pret Viļņas “Punks”. Savukārt, Kauņas “City” nākamais OHL mačs paredzēts 14. oktobrī pret Elektrēnu “Airwell Energija”, kad būs arī Kontinentālā kausa spēle. Paredzams, ka uz kādu no spēlēm dosies jaunatne.