Kaimiņam ”hat-trick”, Rīgas ”Dinamo” atspēlējas no 0:3 un izrauj uzvaru 59. minūtē

Devīto uzvaru pēdējos desmit mačos Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja Rīgas ”Dinamo”, kas Latvijas galvaspilsētas klubu duelī, atspēlējot trīs vārtu deficītu, mājās sīvā cīņā ar 5:4 (0:2, 4:1, 1:1) apspēlēja Rīgas ”Prizma/IHS”.

Rīgas ”Dinamo” pagalam neveiksmīgi uzsāka maču un otrā perioda sākumā nonāca iedzinējas lomā ar 0:3. Viesu rindās spēles pirmajā daļā uzbrukumā uguņoja Elvis Kaimiņš, kurš guva visus trīs ”Prizma/IHS” vārtus un jau 22. minūtē noformēja sev ”hat-trick”.

Mājinieki gan nepalika atbildi parādā un otrās trešdaļas turpinājumā, gūstot četrus vārtus nepilnu 13 minūšu laikā, pārņēma vadību – 4:3. Dinamiešu sastāvā ar precīziem metieniem atzīmējās Renārs Cipruss, Ņikita Priede, Miķelis Rēdlihs un Edijs Brahmanis.

Trešā perioda ievadā Armands Bērziņš, realizējot skaitlisko vairākumu, atjaunoja uz tablo līdzsvaru (4:4) un atgrieza ”Prizma/IHS” cerības uz pozitīvu iznākumu šajā mačā. Viesi bija ļoti tuvu tam, lai šodien izcīnītu vismaz punktu, taču priekšpēdējā pamatlaika minūtē Cipruss izcēlās otro reizi mačā un izrāva Rīgas ”Dinamo” uzvaru – 5:4.

Dinamieši svinēja desmito panākumu šosezon aizvadītajos 12 mačos. Abus vienīgos zaudējumus Leonīda Beresņeva vadītā komanda šosezon ir piedzīvojusi pret iepriekšējās OHL sezonas regulārā turnīra uzvarētāju ”Mogo/LSPA” – 1:5 un 3:4 pēcspēles metienu sērijā.

Rīgas ”Dinamo” nākamā spēle paredzēta 19. oktobrī, kad viesos pulksten 19:00 būs jātiekas ar Daugavpils ”DLSS/Dinaburga” hokejistiem. Savukārt ”Prizma/IHS” nākamo maču aizvadīs vien 22. oktobrī, pulksten 15:00 izbraukumā tiekoties ar Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF