K. Ozoliņam 2+1, ”Mogo/LSPA” sagrauj ”Airwell Energija” un uzstāda jaunu rekordu

Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA” šodien Optibet hokeja līgā (OHL) mājās ar 6:0 (2:0, 0:0, 4:0) sagrāva Lietuvas klubu Elektrēnu ”Airwell Energija”, izcīnot 20. panākumu 20 šosezon aizvadītajos mačos, un uzstādīja jaunu Latvijas čempionāta uzvaru rekordu.

Aleksandrs Biškins jau sestajā minūtē atklāja cīņas rezultātu, bet Patriks Trasūns pirmās trešdaļas vidū dubultoja ”Mogo/LSPA” pārsvaru – 2:0.

Otrajā periodā rezultāts nemainījās, bet pēdējā trešdaļā mājinieki guva vēl četrus vārtus, divreiz izceļoties Kārlim Ozoliņam, bet pa reizei precīziem esot Elvisam Želubovskim un Ernestam Krūmam, un panāca 6:0.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Kārlis Ozoliņš, kurš izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Tikmēr Krūms atzīmējās ar diviem (1+1) punktiem.

”Mogo/LSPA” šodien izcīnīja 20. panākumu 20 mačos un laboja Latvijas čempionāta uzvaru rekordu, ko iepriekš dalīja ar Liepājas ”Metalurgs” komandu, kas 2001. gada sezonu sāka ar 19 panākumiem pēc kārtas.

Ankipāna vadītā komanda ar 40 punktiem 20 spēlēs ir pārliecinoša OHL līdere. Tikmēr ”Airwell Energija” ar 17 mačos izcīnītiem 13 punktiem ieņem sesto vietu līgā.

Rītdien (pulksten 13:30) abas komandas vēlreiz tiksies savā starpā.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF