“HS Rīga” revanšējas un uzvar “Panter”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Tallinas “Panter” komanda ar rezultātu 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) mājās piekāpās “HS Rīga” vienībai.

Šī bija komandu otrā savstarpējā spēle divās dienās. Vakar “Panter” ar 4:2 izcīnīja uzvaru.

Pirmā perioda 8. minūtē rīdzinieki atklāja rezultātu, kad Krists Retenais realizēja vairākumu. Astoņas minūtes vēlāk 17 gadus vecais Antons Macijevskis dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Perioda pēdējā minūtē pantēras vienus vārtus atguva, kad precīzs bija japānietis Šima Kinebučī.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, taču trešā perioda sākumā Rodions Boltramovičs atgrieza “HS Rīga” divu vārtu pārsvaru. Piecas minūtes vēlāk Oskars Briedis panāca jau 4:1. Pēc 19 sekundēm Andre Linde samazināja rezultāta starpību.

“Panter” nākamais mačs paredzēts 20. septembrī pret Jelgavas “Zemgale/LBTU”. Savukārt, “HS Rīga” ar jelgavniekiem spēkosies 27. septembrī.