“Panter” iemet četrus vārtus un izcīna pirmo uzvaru OHL

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Tallinas “Panter” komanda ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) mājās apspēlējaHS Rīga” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Panter” uzbrucējs Rasmuss Kīks atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Krists Retenais panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Andre Linde vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 13. minūtē Patriks Kookmā dubultoja “Panter” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Mihkels Vorangs palielināja Tallinas kluba priekšrocību līdz trim ripām, bet 17. minūtē Antons Macijevskis vienus vārtus atguva.

“Panter” spēja noturēt atlikušo pārsvaru un izcīnīt pirmo uzvaru OHL čempionātā.

Villems-Henriks Koitmā atvairīja 29 no 31 “HS Rīga” raidījuma, bet Linards Feldbergs apstādināja 34 no 38 “Panter” metieniem.

Abām komandām rīt plkst. 14:10 Tallinā paredzēts revanša mačs.