HS “Rīga” izcīna graujošu uzvaru pār “Prizma”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē HS “Rīga” vienība mājās ar rezultātu 8:1 (3:0, 3:0, 2:1) izcīnīja graujošu panākumu pār Rīgas “Prizma” komandu.

Pirmā perioda astotajā minūtē Kristers Ansons vairākumā atklāja mača rezultātu HS “Rīga” labā, bet 13. minūtē Ansons dubultoja pārsvaru. Kristers Bukšs 16. minūtē vairākumā palielināja HS “Rīga” pārsvaru līdz trim ripām.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Rauls Ladusāns guva ceturtos HS “Rīga” vārtus, Antons Macijevskis 13. minūtē palielināja pārsvaru līdz piecām ripām, bet Gints Šnepsts 16. minūtē ieraidīja sesto ripu “Prizma” vārtos.

Trešā mača nogriežņa 11. minūrē Kristers Bukšs septīto reizi cauršāva “Prizma” cietoksni, bet Dāvis Straupe 13. minūtē guva vienīgos vārtus Rīgas “Prizma” labā. Aleksandrs Zaprivoda 16. minūtē atjaunoja HS “Rīga” septiņu ripu pārsvaru, ko arī izdevās noturēt līdz beigām.

Nākamais mačs HS “Rīga” 15. septembrī pret Viļņas “Hockey Punks”, bet Rīgas “Prizma” nākamā cīņa 17. septembrī pret Rīgas “Dinamo” komandu.