HS ”Rīga” ielaiž vārtus papildlaika pēdējā sekundē (VIDEO)

Trešo zaudējumu pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šodien piedzīvoja HS ”Rīga”, kas izbraukumā, ielaižot vārtus papildlaika pēdējā sekundē, ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:1) piekāpās Lietuvas klubam Elektrēnu ”Energija”.

Donats Kumeļusks 13. minūtē atklāja mača rezultātu, taču turpinājumā ”HS Rīga” guva divus vārtus un pārņēma vadību. Kristers Ansons 32. minūtē panāca izlīdzinājumu, bet 45. minūtē Kārlis Andersons izvirzīja rīdziniekus pirmoreiz mačā vadībā – 2:1.

Viesiem gan neizdevās nosargāt uzvaru pamatlaikā – 56. minūtē Danils Carkovskis panāca izlīdzinājumu (2:2). Atlikušajā laikā pamatlaikā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Līdz ar to sekoja papildlaiks. Tā pēdējā sekundē Klimentijs Lisaks izrāva ”Energija” uzvaru ar 3:2.

”Energija” rindās rezultatīvākais ar diviem (1+1) punktiem bija Carkovskis. Lietuvas klubam šis bija otrais panākums pēc kārtas. Interesanti, ka abas pēdējās uzvaras izcīnītas papildlaikā. Lai gan HS ”Rīga” piedzīvoja trešo neveiksmi pēc kārtas, komanda pēdējās trijās spēlēs ir ieguvusi divus punktus.

Nākamais mačs ”Energija” paredzēts 19. oktobrī, kad savā laukumā pulksten 19:30 būs jāuzņem OHL līdervienību ”Mogo/LSPA”. Savukārt HS ”Rīga” nākamo spēli OHL aizvadīs vien 26. oktobrī, kad pulksten 19:15 tiksies ar citu Lietuvas komandu Kauņas ”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF