HK “Liepāja” izlaidīs nākamo sezonu

HK “Liepāja” izlaidīs nākamo Optibet hokeja līgas (OHL) sezonu, portālam “Sportacentrs.com” apstiprināja kluba menedžeris Viktors Jasjonis.

2021./22. gada sezonā “Liepāja” iekļuva TOP-4, play-off pusfinālā piekāpjoties “Zemgale/LLU”.

Kā galveno iemeslu Jasjonis norādīja finansiālo situāciju, kā arī neapmierinātības dēļ sakarā ar Latvijas hokeja federācijas (LHF) rīcību iepriekšējās sezonas laikā.

Neskatoties uz atsaukumu no dalības OHL, klubs turpinās darbību, attīstot jauniešu hokeju. Komandas menedžeris norādīja, ka iespēja nākotnē atkal spēlēt augstākajā līgā noteikti netiek izslēgta.

“Vakar saņēmu apstiprinājumu, ka nākamo sezonu izlaidīsim. Nekāda gatavošanās nākamajai sezonai nenotika, bija klusums, un tagad varu teikt, ka esmu drošs, ka nākamajā OHL sezonā nespēlēsim.

Virzīsim citas prioritātes, liksim lielāku uzsvaru uz jauniešu hokeju. Principā iesim “Kurbada” taciņu, tiesa, Igaunijā gan spēlēt neplānojam.

Federācija uztaisīja tādu labu gājienu ar leģionāriem tieši pirms “play-off” sākuma. Man liekas, Latvija bija vienīgā līga Eiropā un pasaulē, kas kaut ko tādu izdarījās. Varbūt tas nebija pats, pats galvenais iemesls, kādēļ nestartēsim, taču noteikti nozīmīgs arguments mūsu klubā. Nu, tagad gaidāma smaga situācija OHL. Bet kurš tad pie tā vainīgs?” teica Jasjonis.

Marta sākumā, pēc Krievijas agresijas sākšanās Ukrainā, LHF aizliedza Krievijas un Baltkrievijas hokejistiem spēlēt OHL. Šis lēmums visvairāk skāra tieši HK “Liepāja” komandu, jo šī kluba rindās spēlēja pieci krievu un viens baltkrievu spēlētājs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

Komentāri (0)