”Zemgale/LLU” aizraujošā mačā pārspēj ”Liepāju” un iekļūst finālā

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar tika noskaidrota otrā fināliste. Par to kļuva “Zemgale/LLU”, kas sestajā pusfinālsērijas mačā aizraujošā cīņā viesos ar 4:3 (2:1, 1:0, 0:2, 1:0) papildlaikā pārspēja ”Liepāju” un triumfēja sērijā ar 4-2.

Iļja Grekovs pirmās trešdaļas vidū izvirzīja ”Zemgale/LLU” vadībā, bet pēc divarpus minūtēm Ralfs Grīnbergs, spēlējot skaitliskajā vairākumā, panāca 1:1. Pateicoties Klāva Veinberga gūtajiem vārtiem mača 16. minūtē, jelgavnieki otro periodu sagaidīja ar minimālu pārsvaru.

Otrās trešdaļas vidū Kristers Brauns izcēlās skaitliskajā vairākumā un dubultoja ”Zemgale/LLU” pārsvaru, taču pēdējā periodā liepājnieki spēja atspēlēties. Trešās trešdaļas ievadā Ričards Fomins panāca 2:3, bet piecas sekundes pirms pamatlaika beigām Grīnbergs, gūstot diskutablus vārtus, izcēlās otro reizi mačā un izrāva papildlaiku.

Pagarinājumā gan ”Zemgale/LLU” nokārtoja uzvaru. To viesiem 69. minūtē atnesa Patriks Ozols, kura precīzais metiens komandai nodrošināja ne tikai panākumu šajā mačā, bet arī uzvaru sērijā un iekļūšanu OHL finālā.

Jelgavnieki otro gadu pēc kārtas spēlēs OHL finālā. Tajā viņiem pretī stāsies ”Olimp/Venta 2002” komanda, kas pusfināla sērijā ar 4-2 pieveica ”Mogo/LSPA”. Abas komandas otro gadu pēc kārtas tiksies finālā. Pirmais finālsērijas mačs tiks aizvadīts 3. aprīlī.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL