Gandrīz gadu bez uzvarām – ”Hockey Punks” izcīna pirmo panākumu sezonā (VIDEO)

Pirmo uzvaru sezonā Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja Viļņas “Hockey Punks”, kas mājās ar 4:3 (2:0, 0:1, 2:2) pārspēja citu Lietuvas klubu Elektrēnu “Airwell Energija”.

Kristaps Nīmanis, realizējot lielo skaitlisko vairākumu, devītajā minūtē izvirzīja “Hockey Punks” vadībā, bet pirmās trešdaļas izskaņā Edgars Ribakovs dubultoja mājinieku pārsvaru.

Kaut gan Tads Kumeļausks pamatlaika vidū samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, Timons Mažulis 46. minūtē atjaunoja Viļņas klubam divu vārtu pārsvaru.

Pēc nepilnām divām ar pusi minūtēm Povils Verenis vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Ignots Rags 59. minūtē dubultoja “Hockey Punks” pārsvaru.

Lai gan Egidijs Binkulis pēdējā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 3:4, mājinieki nosargāja uzvaru. Viļņas klubam šis bija pirmais panākums kopš 2023. gada 16. februāra.

Sims Baltrūns uzvarētāju vārtos atvairīja 23 no 26 (88,46%) pretinieku metieniem, bet Maksims Duve tika galā ar 31 no 35 (88,57%) mājinieku metieniem.

“Airwell Energija” ar astoņiem punktiem 26 spēlēs ieņem astoto vietu līgā, bet “Hockey Punks” ar pieciem punktiem 29 spēlēs atrodas pēdējā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli Elektrēnu komanda aizvadīs 14. februārī, plkst. 19:30 savā laukumā uzņemot “Zemgale/LBTU”. Savukārt Lietuvas galvaspilsētas klubs 17. februārī, plkst. 14:30, mājās tiksies ar “Mogo/LSPA”.