”DLSS/Dinaburga” divreiz nenosargā vadību un piedzīvo kārtējo zaudējumu

Optibet hokeja līgā (OHL) kārtējo zaudējumu piedzīvojusi līgas pastarīte Daugavpils ”DLSS/Dinaburga”, kas mājās ar 3:4 (1:2, 2:1, 0:1) piekāpās Lietuvas klubam Elektrēnu ”Airwell Energija”.

Ivo Haritonovs pirmās trešdaļas vidū izvirzīja ”DLSS/Dinaburga” vadībā, bet pēc 46 sekundēm Klimentijs Lisaks panāca uz tablo 1:1. Pirmā perioda turpinājumā Lisaks guva vēl vienus vārtus un izvirzīja viesus jau vadībā ar 2:1.

Pateicoties Maksima Pumpiņa un Šarūna Baltrūna precīzajiem metieniem, daugavpilieši 32. minūtē atguva minimālu pārsvaru (3:2), taču Karolis Krasiļņikovs skaitliskajā mazākumā drīz vien panāca neizšķirtu – 3:3.

Pēdējā trešdaļā ”Airwell Energija” izrāva uzvaru. Panākumu viesiem 46. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atnesa Danils Carkovskis (4:3). Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Vakar ”Airwell Energija” svinēja uzvaru ar 8:4.

”DLSS/Dinaburga” šis bija 24. zaudējums 25 aizvadītajās spēlēs. Daugavpils komanda ar diviem punktiem 25 mačos ieņem pēdējo vietu līgā. Tikmēr ”Airwell Energija” ar 21 punktu 23 spēlēs ierindojas sestajā pozīcijā.

Elektrēnu klubam nākamais mačs paredzēts 11. janvārī (pulksten 19:30) pret citu Lietuvas komandu Kauņas ”City”. Savukārt ”DLSS/Dinaburga” nākamo spēli aizvadīs 23. janvārī, kad pulksten 19:00 uzņems OHL čempioni ”Zemgale/LLU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF