“DLSS/Dinaburga” mājās cieš sagrāvi pret “Energija”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Daugavpils “DLSS/Dinaburga” mājās cieta sagrāvi ar 4:8 (2:1, 0:6, 2:1) pret Elektrēnu “Airwell Energija”.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmajam periodam tuvojoties beigām, kad Mantas Marcinkevičs mazākumā pārspēja Daugavpils komandas vārtsargu Aleksandru Mucenieku. Pusotru minūti vēlāk, tā pat noraidījuma laikā tika gūti vēl vieni vārti, šoreiz gan vairākumu izmantoja daugavpilietis Edvīns Bērziņš.  Perioda pēdējā minūtē Edgars Petrovs izvirzīja mājiniekus vadībā.

Otrā perioda sākumā Donats Kumeliausks panāca 2:2, bet sešas minūtes vēlāk viņš jau izvirzīja Elektrēnu komandu vadībā, gūstot otros vārtus. Nedaudz vēlāk 50 sekunžu laikā “Airwell Energija” guva trīs vārtus. No sākuma Jaromīrs Dāvids Šusterovs dubultoja pārsvaru, pēc tam Vakaris Čizas iemeta piektos vārtus, liekot mājiniekiem veikt vārtsarga maiņu. Taču arī otrais vārtsargs nespēja glābt, ielaižot 26 sekundes pēc došanās laukumā. Četras minūtes vēlāk Dovidas Laimutis ieraidīja septīto ripu daugavpiliešu vārtos.

Trešā perioda sākumā Maksims Galilejevs spēja samazināt rezultāta starpību, bet jau pēc piecām minūtēm Mantas Marcinkevičs atgrieza piecu vārtu pārsvaru. Nedaudz vairāk par minūti līdz mača beigām, Ivo Haritonovs uzstādīja gala rezultātu – 4:8.

“DLSS/Dinaburga” vārtos spēli sāka Aleksandrs Mucenieks, 28:36 minūtēs atvairot 11 no 16 metienus. Pēc tam viņu nomainīja slovāks Mihals Knops, tiekot galā ar 23 no 26 metieniem. “Airwell Energija” ukraiņu vārtsargs Maksims Duvē atsita 30 no 34 metieniem.

“DLSS/Dinaburga” 24 spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru, tiekot pie diviem punktiem, un ieņem pēdējo 9. vietu. Savukārt, “Airwell Energija” ar 19 punktiem 22 spēlēs atrodās 6. pozīcijā.